Eurohoist SVIN 15 GADU

Eurohoist (2021. gada 23. jūnijs) — korporācijas uzņēmums Mixer Hoisting piemin savu 15. gadadienu, atzīmējot komandas locekļus un vietējo kopienu.
Eurohoist produkti jau 15 gadus nodrošina ēku piegādi, celtniecību un materiālu nodošanu. Tie ir izstrādāti un ražoti, lai nodrošinātu nepārspējamu kvalitāti, ilgstošu vērtību un visaugstāko veiktspēju. Eurohoist izstrādājumi, kas radīti, domājot par klientu, ietver rūpīgi izstrādātas detaļas, kas nodrošina vienkāršu, intuitīvu un, galvenais, uzticamu darbību.
“Vēlos apsveikt mūsu uzticīgo Mixer komandu ar 15 gadiem veltīto pakalpojumu nozarei, mūsu klientiem un izplatītājiem,” sacīja ģenerāldirektors Jans, ģenerāldirektors. "Viņu smagais darbs un centība ir iemesls, kāpēc MIxer ir nozares līderis un vērtīgs mūsu vietējās kopienas loceklis."
"Mums ir svarīgi parādīt atzinību mūsu komandas locekļiem un vietējai sabiedrībai par visu viņu atbalstu pēdējo 15 gadu laikā," sacīja Jans. "Mūsu panākumi ir balstīti uz mūsu komandas locekļu un viņu ģimeņu centību."

QQ图片20210707110951


Izlikšanas laiks: 2021. gada 24. jūnijs